Vše k dispozici v naší kamenné prodejně! Otevírací doba v kontaktech.

FOR VNADEX Nectar - JABLKO 1 kg

Kód: 42MM93
325 Kč –1 %
Snímek obrazovky 2024 03 04 104353
325 Kč –1 % 319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Neodolatelný a intenzivně vonící atraktant . VNADEX Nectar je atraktant používaný pro účely lovu, počítání, filmování a fotografování volně žijící zvěře. Zvěři ucítí neodolatelnou vůni na velké vzdálenosti, a tak je přivede přesně tam, kde je chcete mít.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
Lovecké nože
Lovecké nože
Veškeré myslivecké vybavení
Veškeré myslivecké vybavení

Detailní popis produktu

VNADEX Nectar ke vnadící směs zvyšující atraktivitu vnadiště nejen pro zvěř černou, ale i pro zvěř vysokou, daňčí, srnčí i mufloní. Ovocné aromanty přitahují i lišky, kuny a jezevce. pronikavé aroma cítí zvěř na velké vzdálenosti a tak ji dokážete přivábit přesně tam, kam potřebujete. VNADEX Nectar je pro zvěř natolik atraktivní, že ji nutí se vracet stále na stejné místo. Vnadící směr VNADEX Nectar je vhodné používat všude tam, kde potřebujete přivábit zvěř ať už pro účely lovu či fotografování, filmování, sčítání, přezimovací obůrky atd. 

 

ZPŮSOB POUŽITÍ: VNADEX Nectar se aplikuje na zem, do  míst, kde černá zvěř ryje, na práchnivé pařezy apod. Důležité je, aby v oblasti kde vnadíme, zvěř našla i krmivo (kukuřici, obilí apod. )  Zvěř si spojí vůni a krmení a bude se na tato místa opakovaně vracet. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Větřidla, vnadidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Aroma: jablko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: